Спорт клуб туралы

Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ-дың спорт клубы 2012 жылы құрылды.

Мақсаттары:

- студенттерге дене шынықтыру және спортпен айналысуды үнемі дағдыландыру;

- жағымды бейнені қалыптастыру;

- салауатты өмір салтын насихаттау

Міндеттері:

-қалалық және республикалық жарыстарға қатысу, қалалық көпшілік іс-шараларға қатысу, Қазан қаласындағы әлемдік Универсиадаға іріктеу жүргізу.

- Университет аясында спорттық-бұқаралық шараларды ұйымдастыру және өткізу;

Астана қаласының ЖОО арасында қалалық спартакиадаға қатысу.

2012-2013 оқу жылында Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ-де 32 спорттық секция жұмыс істеді. Ал 2011-2012 оқу жылында небәрі 20 спорттық секция болатын.

2011-2012 оқу жылы

2012-2013 оқу жылы

Спорттық секциялар құрамындағы студенттер саны

810

1010

Университетте спорттық секциялар жұмыс істейді:

Аты-жөні

Спорт түрі

Студентсаны

Сабақ күндері

1

Дәуренбекова О.А.

Футбол (әйел.)

22

Бейсенбі, сенбі

2

Козлова Л.И.

Волейбол (әйел.)

17

Дүйсенбі, бейсенбі

3

Куланова К.К.

Тоғызқұмалақ (әйел., ер.)

30

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

4

Аханов А.Т.

Еркін күрес

30

Сейсенбі, сенбі

5

Соловьева Н.А.

Жеңіл атлетика

21

Дүйсенбі, Сәрсенбі

6

Назаркина О.А.

Жазғы көпсайыс

21

Дүйсенбі, Сәрсенбі

7

Марчибаева У.С.

Жеңіл атлетика

22

Сейсенбі, жұма

8

Рыбин И.В.

Регби

16

Дүйсенбі, Сәрсенбі.

9

Белькович В.Н.

Футбол (ер.)

25

Сәрсенбі, жексенбі

10

Боранбаева Д.Ж.

Баскетбол (әйел.)

30

Сейсенбі, сәрсенбі

11

Байтасов Е.К.

Дзю-до

30

Сейсенбі, жұма

12

Қожахмет Х.Ж.

Қазақ күресі

30

Сейсенбі, жұма

13

Бабаев Е.А.

Бокс

30

Сейсенбі, сәрсенбі, жұма

14

Ким В.А.

Теннис

15

Сәрсенбі, бейсенбі

15

Рахымжанов Д.А.

Баскетбол (ер.)

20

Сейсенбі, сәрсенбі

16

Исабаев Д.Т.

Шахмат

30

Дүйсенбі, сәрсенбі, жұма

17

Көпбаев А.С.

Чирлидинг

30

Дүйсенбі, бейсенбі

18

Әбдіреев Р.А.

Джиу-джитсу

30

Дүйсенбі, бейсенбі

Жұма, сенбі

19

Оразов Д.О.

Самбо

30

Сейсенбі, жұма

20

Ахметжанов Т.А.

Волейбол (ер.)

27

Сейсенбі, жұма

21

Омаров Е.Б.

Шаңғы

30

Сәрсенбі, жексенбі

22

Ыдырысова Б.М.

Қысқы көпсайыс

25

Сәрсенбі, жексенбі

23

Оразалин Б.О.

Бадминтон

30

Сәрсенбі, жексенбі

24

Корнеев С.Н.

Каратэ-до

30

Дүйсенбі, Сәрсенбі,сенбі

25

Уранхаев А.Т.

Мини-футбол (ер.)

30

Сәрсенбі, жұма

26

Волков О.А.

Армреслинг

30

Дүйсенбі, Сәрсенбі

27

Алпысбаев Н.С.

Гір спорты

30

Сәрсенбі, жұма

28

Оразалин Б.О.

Үлкен теннис

30

Дүйсенбі, бейсенбі

Жұма, сенбі

29

Оразов Ж.У.

Жаттығу залы

30

Дүйсенбі-жұма

30

Тасмағамбетов С.С.

Жаттығу залы

30

Дүйсенбі-жұма

31

Жұмаділханов А.А..

Жағажай футболы

20

Дүйсенбі-жұма

32

Өтепов А.Б.

Шөптегі хоккей

25

Сейсенбі, жұма



Copyright © www.enu.kz 2012. Все права сохранены.

Исходный URL (загружено - 05.12.2019 / 08:13 ): www.enu.kz/studenttik-omir/sport-club/o-sport-klube/index.php?print=Y